09142155887
رزرو هتل مای دلوکس وان - my deluxe hotel van

همه چیز درباره هتل های وان

در این مقالعه چه چیزی را خواهید خواند ؟

 

دراین مقاله قصد داریم نگاهی کلی به هتل های شهر وان داشته باشیم و آنها را از جهات گوناگون مورد بررسی قرار دهیم .

رزرو هتل در وان - Hotel reservation in Van وان یکی از شهر های کشور ترکیه می باشد . شهر وان در منطقه ای کوهستانی واقع شده است و دارای آب و هوای سرد و معتدل می باشد . شهر وان در کنار دریارچه ای با همین نام واقع شده است . دریاچه وان یکی از دریاچه های بسیار زیبای کشور ترکیه می باشد تنها ماهی موجود در این دریاچه ماهی کفال می باشد .

این شهر با توجه به موقعیت جعرافیایی خود نزدیکترین شهر پرجمعیت به کشور ایران می باشد لذا از این جهت هر ساله پذیرای توریست های زیادی از کشور ایران می باشد . توریست های ایران سهم بسیار بزرگی در گردش صنعت توریسم و رونق اقتصاد این شهر ایفا می کند .

یکی از این صنعت ها صنعت هتل داری می باشد . صنعت هتل داری در شهر وان در طی چند سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است شهر وان حدودا دارای 200 هتل می باشد .

تراکم هتل های شهر وان 

خیابان جمهوریت وان ترکیه

اکثر هتل های شهر وان در مرکز این شهر یعنی خیابان جمهوریت و خیابان کاظم کارابکیر واقع شده اند . این دو خیابان مرکز انواع فروشگاههای لباس ، انواع رستوران ها و مراکز خرید (AVM) ها می باشد .

نردیک به 80 درصد هتل های شهر وان یا در خود این خیابان و یا در کوچه های فرعی این خیابان واقع شده اند  . حدود 5 درصد هتل های وان در کنار ساحل دریاچه وان واقع شده اند اما به جز یک هتل ( هتل شاهماران) هیچ یک از هتل های ساحلی شهر وان دارای ساحل اختصاصی و یا ساحل شنای اختصاصی نمی باشد .

 

خدمات صبحانه ، نهار و شام در هتل های وان

تمام هتل های وان به جز چند هتل انگشت شمار دارای صبحانه رایگان می باشند . اما هیچ کدام از هتل های وان بر روی برد خود نهار و شام ارائه نمیکنند اما اکثرا دارای رستوران می باشند و مسافران میتوانند با پرداخت هزینه خدمات نهار و شام را در رستوران هتل دریافت نمایند.

استخر و سونا در هتل های وان 

اکثر هتل های وان خدمات SPA و یا استخر و سونا را ارائه نمی دهند اما هتل هایی هستند که دارای استخر و سونا و حمام ترک می باشند از جمله این هتل می توان به هتل الیت ورلد ، هتل کانفوریوم ، هتل هالدی ( فقط حمام ترک) اشاره کرد . 

ستاره هتل های وان 

هتل رویال پالاس وان - royal palas hotel van

هتل های وان دارای انواع هتل از یک ستاره گرفته تا 5 ستاره می باشند از طرف وزارت گردشگری کشور ترکیه حساسیت بر روی هتل های 4 ستاره و 5 ستاره مبنی بر رعایت استاندارد های 4 ستاره و 5 ستاره بیشتر می باشد لذا می توان گفت این هتل ها واقعا 4 ستاره و 5 ستاره هستند اما این موضوع را نمی توان در مورد هتل های 3 ستاره و 2 ستاره وان گفت اکثر هتل های وان 3 ستاره هستند اما مثلا هتل های 3 ستاره ای هستند که حتی به اندازه هتل یک ستاره کیفیت و خدمات ارائه نمی کنند لذا مسافران هنگام رزرو هتل های سه ستاره می بایستی از یک منبع مطلع هتل خود را رزرو نمایند. 

خدمات و کیفیت هتل های وان 

خدمات و کیفیت هتل های وان بسیار متغییر می باشد هتل های 3 ستاره ای وجود دارند که کیفیت و خدمات مناسب تری نسبت به بعضی از هتل های 4 ستاره دارند .

خدمات عمومی هتل های 3 ستاره وان : اینترنت وای فای رایگان ، صبحانه رایگان ، سرویس نظافت اتاق ، پذیرش 24 ساعته ، رستوران ، خدمات جعبه امانت و …

خدمات هتل های 4 ستاره : کلیه خدمات هتل های 3 ستاره به علاوه ، سرویس بیدار شدن ، سالن بدن سازی ، استخر سر پوشیده و …

خدمات هتل 5 ستاره : کلیه خدمات هتل های 4 ستاره به علاوه خدمات نوشیدنی در لابی ، کنسرت های دوره ای و صبحانه های مفصل

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

پشتیبانی